154 | VENKOVSKÁ ŽENA
FIŠÁREK Alois (1906 - 1980)
- dosažená cena: 2 000 CZK
dosažená cena: 2 000 CZK
4.6., 19:55 3262 2 000 CZK 4.6., 19:57 3262 2 000 CZK 3.6., 13:46 2121 1 800 CZK 4.6., 19:52 2121 1 800 CZK 4.6., 19:52 10231 1 600 CZK 4.6., 19:52 2121 1 400 CZK 4.6., 19:52 10231 1 200 CZK 4.6., 18:45 2121 1 000 CZK 4.6., 18:45 10231 900 CZK 31.5., 14:37 14718 700 CZK 21.5., 15:22 10231 600 CZK 20.5., 17:33 1500 500 CZK Kvaš na papíře, 49 x 33 cm, rámováno, pod sklem, datace 1955, signováno vpravo dole Fišárek 55.