093 | ZIRKUS
GROENESTEIN Jan (1919 - 1971)
- dosažená cena: 7 500 CZK
dosažená cena: 7 500 CZK
25.2., 19:37 14389 7 500 CZK 25.2., 20:08 14389 7 500 CZK 25.2., 18:49 12427 7 000 CZK 25.2., 15:33 14389 6 500 CZK 25.2., 14:07 12427 6 000 CZK 24.2., 20:56 14389 5 500 CZK 22.2., 11:49 13748 5 000 CZK Olej na plátně, 71 x 108 cm, rámováno, datace 1951, signováno vpravo dole J. Groenestein 1951, zezadu opatřeno přípisem s určením,