056 | KYTICE TULIPÁNŮ
GRUS Jaroslav (1891 - 1983)
- dosažená cena: 13 000 CZK
dosažená cena: 13 000 CZK
23.2., 20:49 14402 13 000 CZK 23.2., 20:53 14402 13 000 CZK Tempera a akvarel na lepence, 86,5 x 60,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1976, signováno vpravo dole J. Grus.