Olej na plátně, 62 x 66 cm, rámováno, datace 1926, signováno vpravo dole J.Holub 1926, zezadu opatřeno přípisem s určením. Vystaveno a publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes Diamant 4. 9. - 1. 11. 2015, str. 289, zezadu výstavní štítek.