084 | ROZKVETLÁ JABLOŇ
HUDEČEK Antonín (1872 – 1941)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 150 000 CZK
Olej na plátně, 96 x 108,5 cm, rámováno, datace – 1905 - 1915, signováno vpravo dole Ant. Hudeček.
Opatřeno restaurátorskou zprávou ak. mal. Petra Bergera.