099 | ZÁTIŠÍ S POHÁREM A JAHODAMI
JANEČEK Ota (1919 – 1996)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 25 x 18 cm, rámováno, pod sklem, datace 1944, signováno dole uprostřed O. Janeček 16.IX.44.
Opatřeno štítkem s katalogovým číslem díla autora 7466.