091 | ŽENY PŘI ČESÁNÍ OVOCE
KRÁL Jaroslav (1883 – 1942)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 7 000 CZK
Litografie na papíře, 470 x 375 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1928, signováno vpravo dole Král 1928.
Vystaveno a publikováno:
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 2013; publikováno: monografii Jaroslav Král: PhDr. Marcela Macharáčková str. 269.