070 | KOSTEL SV. BARTOLOMĚJE V KYJÍCH
KUBA Ludvík (1863 – 1956)
- vyvolávací cena: 35 000 CZK
- dosažená cena: 44 000 CZK
Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 32,5 x 44,5 cm, rámováno, datace 1927, signováno vpravo dole L. Kuba.