026 | PAGANINI
LIESLER Josef (1912 – 2005)
- vyvolávací cena: 5 000 CZK
- dosažená cena: 5 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 23,5 x 15,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace – 1940 – 1945, signováno dole uprostřed Liesler.