095 | BASSIN U NORD
NADAL Ferreras Carlos (1917 - 1998)
- dosažená cena: 650 000 CZK
dosažená cena: 650 000 CZK
8.4., 19:58 5693 650 000 CZK Olej na plátně, 65 x 81 cm, rámováno, signováno CNadal, zezadu opatřeno přípisem s určením, zezadu opatřeno razítkem Ateliér Garles Nadal.
Dialogy v obrazech, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2014.
Dialogy v obrazech, S.V.U. Mánes, Praha, 2014, s. 152.