042 | KRAJINA
RABAS Václav (1885 - 1954)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
19.2., 10:40 6031 15 000 CZK 23.2., 20:22 6031 15 000 CZK Olejová tempera na kartonu, 12,5 x 21,5 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole Rabas.