105 | U RYBNÍČKU
SEDLÁČEK Vojtěch (1892 – 1973)
- vyvolávací cena: 1 000 CZK
Barevná litografie na papíře, 22,5 x 35 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1949, signováno vlevo dole VojtSedláček 49.