023 | FAUN A KRÁSKA
ŠPILLAR Karel (1871 - 1939)
- dosažená cena: 15 000 CZK
dosažená cena: 15 000 CZK
13.4., 10:48 14204 15 000 CZK 21.4., 19:44 14204 15 000 CZK Uhel a křída na papíře, 50 x 59 cm, rámováno, pod sklem, datace 1918, signováno vpravo dole K. Špillar 18.