159 | ŽENA
BĚLOCVĚTOV Andrej (1923 – 1997)
vyvolávací cena: 55 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:10 kontrola změn aktuální cena: 55 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardOlej na překližce, 80 x 56 cm, rámováno, datace 1939, signováno vlevo dole Bělocvětov 39.