096 | SV. ŠEBESTIÁN
BENEŠ Vlastimil (1919 – 1981)
- vyvolávací cena: 50 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 44 x 29 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1954, signováno vpravo dole MCMLIV Beneš.