179 | MATĚJSKÁ
BÍM Tomáš (1946)
vyvolávací cena: 5 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 22:50 kontrola změn aktuální cena: 5 000 CZK arrow_upwardarrow_downward24.6., 11:39 27157 5 000 CZK Litografie na papíře, 540 x 375 mm, rámováno, v paspartě, pod skle, datace 1980, signováno dole uprostřed Tomáš Bím, list č. 14/50.