065 | UMĚLCOVA BYTNÁ PANÍ REJZKOVÁ S DCEROU BOŽENOU
BLAŽÍČEK Oldřich (1887 – 1953)
- dosažená cena: 130 000 CZK
dosažená cena: 130 000 CZK
26.6., 07:38 14773 130 000 CZK 26.6., 20:07 9037 130 000 CZK 26.6., 22:08 14773 130 000 CZK 21.6., 10:45 14773 120 000 CZK Olej na kartonu, 33 x 44,5 cm, rámováno, datace 1913, signováno vpravo dole O. Blažíček 1913.
Naděžda Blažíčková - Horová, Eliška Havlová, Oldřich Blažíček (1887 - 1953), Soupis díla, Praha, 2019, s. 54, č. 99.