063 | KRAJINA S POLEM
BOHÁČEK Karel (1886 – 1928)
- dosažená cena: 27 000 CZK
dosažená cena: 27 000 CZK
26.6., 07:37 14593 27 000 CZK 26.6., 22:04 14593 27 000 CZK 26.6., 07:37 14773 26 000 CZK Olej na kartonu, 31 x 40 cm, rámováno, datace 1922, signováno vlevo dole K Noháček 1922.