064 | PODZIMNÍ RÁNO
BOHÁČEK Karel (1886 – 1928)
- dosažená cena: 41 000 CZK
dosažená cena: 41 000 CZK
26.6., 07:37 14773 41 000 CZK 26.6., 22:06 14773 41 000 CZK 23.6., 01:44 14593 40 000 CZK Olej na kartonu, 70 x 99 cm, rámováno, datace 1910, signováno vpravo dole K. Boháček 1910 spolu s přípisem s určením, zezadu opatřeno výstavním štítkem.
Vystaveno a publikováno:
Má vlast – pocta české krajinomalbě, Galerie S.V.U. Mánes Diamant, Praha, 4. 9. - 1. 11. 2015, str. 375.