Symetrická grafika na papíře, 34,5 x 49 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vpravo dole Vladimír Boudník 1967 II., autorský tisk, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Vladislav Merhaut, Vladimír Boudník, kompletní soupis grafického díla, Praha, 2020, s. 472 (verze).