Olej na plátně, 32,5 x 43 cm, rámováno, signováno vpravo dole Z. Braunerová. Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: 65. Výtvarné Hlinecko: Dámy s paletou: umělecké práce malířek 19.století (21.6.-15.9.2024). Publikováno a vyobrazeno: Leubnerová, Š., Dámy s paletou/Umělecké práce malířek 19. století; Měststké muzem a galerie Hlinsko, 2024, kat.č. 22, str. 67.