Olej na dřevěné desce, rámováno, datace – 90. léta 19. století, zazadu štítek Alfed Bargue Fils, 33 Rue Bonaparte, 33.Opatřeno odborným posudkem PhDr. Naděždy Blažíčkové – Horové.Provenience:Sbírka Rodmana Johna WanemakeraVystaveno:Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes 5. 4. – 27. 5., Praha, 2012.Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11., Praha, 2015.Publikováno:Klasikové 19. století, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, Praha, 2012, s. 60.Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes, Praha. 2015, s. 224.