135 | BEZ NÁZVU
BURIAN Zdeněk (1905 – 1981)
vyvolávací cena: 80 000 CZK konec aukce: 27.6. 2024, 21:22 kontrola změn aktuální cena: 80 000 CZK arrow_upwardarrow_downwardKvaš na papíře, 35 x 26,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, signováno vlevo dole Z. Burian.