083 | STUDIE DĚTSKÉ HLAVY
BURIAN Zdeněk (1905 - 1981)
- vyvolávací cena: 17 000 CZK
- dosažená cena: 34 000 CZK
Olej na překližce, 35,5 x 26,5 cm, rámováno, datace 1945, signováno vpravo dole Z. Burian 45.