027 | ČESKÁ KRAJINA
CHITTUSSI Antonín (1847 – 1891)
- dosažená cena: 98 000 CZK
dosažená cena: 98 000 CZK
26.6., 20:20 4628 98 000 CZK 26.6., 20:52 4628 98 000 CZK 21.6., 10:38 14773 96 000 CZK 26.6., 20:20 14773 96 000 CZK 26.6., 20:20 4628 94 000 CZK 26.6., 20:09 14773 92 000 CZK 26.6., 20:09 4628 90 000 CZK 26.6., 20:09 14773 88 000 CZK 26.6., 20:09 4628 86 000 CZK 26.6., 20:09 14773 84 000 CZK 26.6., 20:09 4628 82 000 CZK Olej na plátně, 12 x 18 cm, rámováno, signováno vpravo dole Chittussi.
Restaurováno.