099 | CHALUPY V ZIMĚ
CÍNA-JELÍNEK František (1882 – 1961)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 24 000 CZK
Olej na plátně, 81 x 110 cm, rámováno, signováno vlevo dole Cína Jelínek.