144 | KROTITEL SNŮ
COUFAL Ondřej (1979)
- vyvolávací cena: 14 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na sololitové desce, 60 x 62 cm, datace 2000, signováno vlevo dole o Coufal 2000.