101 | PLACHETNICE V BOUŘI
de BAST Dominique (1781 - 1842)
- vyvolávací cena: 48 000 CZK
- dosažená cena: 70 000 CZK
Olej na dřevěné desce, 29 x 65 cm, rámováno, zezadu přípis s určením.