Tempera na kartonu, 32,5 x 24,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1942, signováno vlevo dole Hlinomaz 42. Vystaveno: Josef Hlinomaz Malující šašour, Galerie U Betlémské kaple, 3. - 27.11. 2011; Josef Hlinomaz, Galerie Františka Drtikola Příbram, Vzpomínky na budoucí Příbram, 2012, Příbram; Josef Hlinomaz Obrazy, MK Uničov 4. 6. 2013 - 2. 9. 2013, Uničov; Majoucta, pane Hlinomaz, Galerie výtvarného umění v Havlíčkově Brodě, 25. 3. 2014 - 20. 5. 2014, Havlíčkův Brod; Josef Hlinomaz herec a malíř, Dělá mi potěšení rozesmávat lidi, Prácheňské muzeum v Písku, 5. 6.-1. 8. 2014; Josef Hlinomaz, Elektrifikace vesmíru, European Arts Investments, Praha, srpen - září 2014.