Bronz, výška celkem 54 cm, datace 1987, značeno ST. HANZÍK 87, odlitek č. 2/5.Provenience:Z ateliéru autora.Vystaveno:Stanislav Hanzík – Retrospektiva, 23. 11. 2016 - 1. 3. 2017, S. V. U. Mánes - Galerie Diamant, Praha.