Olej na plátně, 73,5 x 101 cm, rámováno, datace 1920, signováno vlevo dole V. Beneš 8/V. 20, zezadu opatřeno přípisem s určením.Konzultováno s PhDr. Barborou Ropkovou, připravující soupis díla autora.Dílo bude zařazeno do soupisu díla autora.