Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 30 x 30 cm, rámováno, datace – okolo 1905, signováno AL. KALV. Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Mgr. Michael Zachař. Vystaveno: Alois Kalvoda: Život a dílo, VŠG Pardubice – zámek, září - říjen, 1998. Mařákova škola, Michael Zachař, Praha, 2003. Publikováno: Mařákova škola, Michael Zachař, Praha, 2003, s. 36.