Linoryt na papíře, 244 x 177 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1917 – 1918, signováno vpravo dole Josef Čapek. Publikováno: Pečinková Pavla, Josef Čapek: Grafika. Praha 2009, obr. s. 94, v soupise grafiky pod č. 80, s. 240.