Tužka na papíře, 13,5 x 20 cm, rámováno, datace 1958, signováno vpravo dole Jan Zrzavý 1958. Vystaveno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4.9 - 1.11.2015. Publikováno: Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 740.