Pastel na papíře, 30,5 x 23 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 2005, signováno zezadu K. Malich 2005, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením: Dívám se s Kameneckého kopce na hřbitovní kopec. Mezi nimi kopec Březina a červená silnice z Nových Holic na Staré Holice..(kde jsem se narodil).
Posoudil a pravost díla potvrdil PhDr. Karel Srp.
Posoudil a pravost díla potvrdil galerista Zdeněk Sklenář.