023 | NOC V BRETANI
EMLER František (1912 – 1992)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 55 000 CZK
Olej na sololitové desce, 33 x 41 cm, rámováno, signováno vlevo dole F. Emler, zezadu opatřeno přípisem s určením.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, Jízdárna Pražského hradu 4. 9. - 1. 11., Praha, 2015.
Má vlast - pocta české krajinomalbě, S.V.U. Mánes a Správa Pražského hradu, Praha, 2015, s. 560.