029 | SEDÍCÍ DÍVČÍ AKT
LIESLER Josef (1912 – 2005)
- vyvolávací cena: 28 000 CZK
- dosažená cena: 32 000 CZK
Tempera na kartonu, 88 x 63 cm, rámováno, pod sklem, datace 1961, signováno vpravo dole Liesler 61.