110 | INCIDENT Č. 2
KULHÁNEK Oldřich (1940 – 2013)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Litografie na papíře, 500 x 400 mm, volný list, datace 1985, signováno vpravo dole Oldřich Kulhánek 1985, list č. 23/80.