140 | MĚSÍC
VALEČKA Jaroslav (1972)
- vyvolávací cena: 20 000 CZK
- dosažená cena: 28 000 CZK
Olej na plátně, 100 x 132,5 cm, rámováno, datace 2005, signováno zezadu Valečka, zezadu opatřeno autorským přípisem s určením.
J. Valečka, 2007.
Literární noviny, 2006.
Galerie Pintner, Frankfurt nad Mohanem, 2006.
Schloos Pirna, SRN, 2006.
GMU Roudnice nad Labem, 2006.
OG Vysočiny – Jihlava.