145 | LESNÍ INTERIÉR
MAŘÁK Edvard Julius (1832 – 1899)
- vyvolávací cena: 80 000 CZK
- dosažená cena: 210 000 CZK
Uhel na kartonu, 59 x 84 cm, rámováno, pod sklem, signováno vpravo dole J. Mařák.
Posoudila a pravost díla potvrdila PhDr. Naděžda Blažíčková - Horová.