153 | TOMÁŠ GARRIGUE MASARYK
ONDRÚŠEK František (1861 – 1932)
- vyvolávací cena: 12 000 CZK
Pastel na kartonu, 55 x 45 cm, rámováno, signováno vpravo dole F. Ondrúšek 1926, vpravo dole opatřeno přípisem s určením.