193 | ODPOČINEK
DIBLÍK František Xaver (1887 – 1955)
- vyvolávací cena: 6 500 CZK
- dosažená cena: 6 500 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 22 x 28 cm, rámováno, pod sklem, signováno vlevo dole O. M., zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.