194 | DOMORODÉ DĚVČE
HNĚVSKOVSKÝ Jaroslav (1884 – 1956)
- vyvolávací cena: 16 000 CZK
- dosažená cena: 18 000 CZK
Olej na papíře adjustovaném na kartonu, 40 x 49 cm, datace 1947, signováno vlevo dole JAR. HNĚVKOVSKÝ 1947.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013, s. 76/77.