233 | ZASNĚŽENÝ POHLED NA ATELIÉR
HOLAN Karel (1893 – 1953)
- vyvolávací cena: 130 000 CZK
- dosažená cena: 180 000 CZK
Olej na plátně, 130 x 200 cm, rámováno, datace 1932, signováno vpravo dole K. Holan 32.
Opatřeno certifikátem pravosti od vnučky autora, Milady Sukdolákové.