022 | STROMOVKA
VRBOVÁ-ŠTEFKOVÁ Miloslava (1909 – 1991)
- vyvolávací cena: 14 000 CZK
- dosažená cena: 14 000 CZK
Olej na kartonu adjustovaném na lepence, 60 x 49,5 cm, rámováno, signováno vpravo dole M. Vrbová.