048 | ŽENA I.
CHLUPÁČ Miloslav (1920 – 2008)
- vyvolávací cena: 8 000 CZK
- dosažená cena: 10 000 CZK
Centrofix na papíře, 62,5 x 45 cm, rámováno, pod sklem, datace 1989, signováno vpravo dole Chlupáč M 1989.
MUD Benešov - Miloslav Chlupáč (30.11.2018 - 15.2.2019, prodlouženo do 3.3.2019).
Publikováno a vyobrazeno:
Miloslav Chlupáč 1920 - 2008 (katalog výstavy MUD Benešov).