049 | POBŘEŽÍ
LINHART Kamil (1920 – 2006)
- vyvolávací cena: 18 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 43,5 x 58,5 cm, rámováno, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole K. Linhart 1959.
Dílo pochází z autorovy pozůstalosti.