059 | HADLÍZOVA SMUTNÁ NOC
NOVÁK Ladislav (1925 – 1999)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 13 000 CZK
Kombinovaná technika na papíře, 47,5 x 36 cm, rámováno, pod sklem, datace 1996, signováno vpravo dole ligaturou LN, vpředu vpravo a zezadu opatřeno přípisem s určením.