083 | POHLED Z LETNÉ
BALCAR Jiří (1929 – 1968)
- vyvolávací cena: 3 000 CZK
- dosažená cena: 4 000 CZK
Suchá jehla na papíře, 32 x 49,5 cm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1959, signováno vpravo dole Jiří Balcar 1959, zezadu opatřeno pozůstalostním razítkem.