089 | SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ
BORN Adolf (1930 – 2016)
- vyvolávací cena: 10 000 CZK
- dosažená cena: 12 000 CZK
Barevná litografie na papíře, 290 x 205 mm, rámováno, v paspartě, pod sklem, datace 1993, signováno vlevo nahoře ABorn.
Ilustrace v knize W. Shakespeara Sen noci svatojánské, Praha, 1994.
Jaroslav Malina (ed.), Adolf Born, Praha, 1995, s. 97.